کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی


صفحه اصلی » خواندنی‌ها » مقالات
0.0 (0)
[1396/02/27]

طراحی و معماری بسیار زیبای کتابخانه ای  

اغلب فروشگاه‌ها و مغازه‌داران برای جلب علاقه و توجه مشتری از تزئینات و دکورهای زیبا در محل کسب و کار خود استفاده می‌کنند، در کشور آرژانتین یک کتابفروشی نیز برای علاقمندان مخاطبان به کتاب، محیطی رویایی و بسیار زیبا فراهم کرده است.

به گزارش لیزنا، کتابفروشی بسیار زیبا و بی نظیری در قلب شهر بوینس‌آیرس کشور آرژانتین وجود دارد که در سال ۱۹۱۹ ساخته شده است.

اولین کاربری این کتابخانه سالن تئاتر بوده است؛ اما به تدریج در طی سال‌ها، اول به سالن سینما و سرانجام در سال ۲۰۰۰ به یک کتابفروشی بسیار زیبا تبدیل شده است.

 برای تبدیل این سالن تئاتر به کتابفروشی، معماران و طراحان بسیار مشهوری در یک کار گروهی دست به کار شده و بدون آسیب رساندن به بدنه سالن، نقاشی‌ها و منبت‌کاری‌ها، تنها با برداشتن سالن و نورپردازی زیبا و اضافه کردن قفسه‌های کتاب در سالن اصلی و طبقات VIP یکی از زیباترین کتابفروشی‌های جهان را طراحی کرده‌اند.

 زیبایی این کتابخانه و  تنوع بسیار بالای کتاب در آن باعث شده است که میلیون‌ها بازدید‌کننده از کشورهای مختلف جهان به آنجا مراجعه کنند تا کتاب‌های مورد علاقه خود را خریداری نمایند و از فضای جذاب و زیبای کتابخانه به همراه کافی‌شاپ با منوی‌ خوش‌طعم آن لذت ببرند

    بازدید:752
    یادداشت ها
    Parameter:291467!model&4732 -LayoutId:4732 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار