کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی


صفحه اصلی » اخبار کتابخانه » ریاست » روابط عمومی
0.0 (0)
[1396/07/03]

دیدار نماینده محترم ولی فقیه و رئیس مؤسسه اطلاعات  

حجت الاسلام و المسلمین سید محمود دعایی در روز شنبه، مورخ 1/7/1396 ساعت 30/12  از کتابخانه مجلس شورای اسلامی بازدید کردند و با حجه‌الاسلام و المسلمین سید علی عماد و جمعی از معاونان، مدیران و مشاوران دیدار داشتند.

ایشان در این ملاقات ضمن احوال‌پرسی از همکاران کتابخانه دو خاطره از گذشته نه چندان دور از کتابخانه نقل کردند که در آن جایگاه علمی کتابخانه و حس همکاری را با ایشان یادآور می‌کرد. جناب آقای دعایی یادی نیز از مرحوم استاد عبدالحسین حائری و از خدمات ایشان تقدیر کرد.

حجت‌الاسلام و المسلمین سید علی عماد ریاست کتابخانه  نیز ضمن خوش‌آمد‌گویی به ایشان و دوستان همراهشان گفتند من بسیار خوشحالم که امروز در کتابخانه میزبان شما هستیم و امیدوارم همکار ی بین این دو موسسه بزرگ فرهنگی بسیار گسترده‌تر از قبل باشد.

ضمناً موسسه اطلاعات در ماه گذشته درخواست اسکن از روزنامه اطلاعات (سال 1312 تا 1339 ) را از کتابخانه مجلس داشتند که با دستور ریاست کتابخانه به واحد کاوش کارشناسان این بخش با همکاری کارشناس موسسه اطلاعات بیش از 85000 فریم از این روزنامه را استخراج و در روز حضور حاج آقای دعایی بصورت فایل دیجیتال بر روی هارد تحویل ایشان داده شد.

در پایان جلسه توافق نامه‌ای  بین کتابخانه مجلس و موسسه اطلاعات به امضاء رؤسای هر دو سازمان رسید که در آن توافق شد کلیه کسری‌های انتشارات موسسه اطلاعات در واحد نشریات کتابخانه مجلس شورای اسلامی  مورد بررسی قرارگیرد و لیست آن توسط نمایندگان تعیین شده در توافق‌نامه  اعلام و واحد‌های مرتبط  در اسرع وقت نسبت به تامین و ارسال فایل دیجیتال آن اقدام نمایند.

گزارش از سید مهدی قریشی-کارشناس بخش فن‌آوری اطلاعات کتابخانه مجلس شورای اسلامی

 

 

                                                                                                  

    بازدید:735
    یادداشت ها
    Parameter:297369!model&4732 -LayoutId:4732 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار